szymek3W dniu 6 stycznia w Pałacu Tomasza Zielińskiego w Kielcach odbyła się uroczysta gala Fundacji „Wiatr w Żagle” promującej i wspierającej finansowo uzdolnione dzieci i młodzież z województwa świętokrzyskiego. W trakcie uroczystości wykład na temat „Przestrzeni Cyfrowej i cyfryzacji” wygłosił dr Sławomir Luściński z Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.szymek2
Istotną częścią spotkania było wręczenie nagród najlepszym humanistom, grantów finansowych dzieciom i młodzieży uzdolnionej muzycznie oraz dyplomów i nagród laureatom IV Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego. I miejsce w kategorii Technikum ze maksymalną ilością punktów zajął Szymon Kaczmarski - uczeń IV klasy Technikum w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej- Curie, którego do konkursu przygotowywał Wojciech Majcher. 

szymek1

Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczali prof. dr. hab. Artur Maciąg – prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, dr Andrzej Lenarcik - Politechnika Świętokrzyska w Kielcach, przewodnicząca wojewódzkiej komisji konkursowej Danuta Pyrek oraz Elżbieta Boszczyk i Katarzyna Tometczak – Morus, które były współorganizatorkami konkursu.
Spotkanie zakończyło się miłym akcentem artystycznym gdyż tuż po wręczeniu nagród i grantów odbył się koncert dzieci i młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach im. Różyckiego.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect